Asmenybės testavimas

"Pažinti kitą sunku. Pažinti save – menas." Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau tai tiesa – su savimi esame pažįstami nuo pat gimimo, bet ar pažįstame save pilnai? Toks paradoksas ištinka deja visus. Tai vyksta dėl skirtingo mūsų pačių ir aplinkinių suvokimo taškų. Tikrai sutiksite, kad visi turime keletą „socialinių veidų“: vienus jų esame linkę rodyti, kitus nuslėpti.

Toks daugialypis ir nevientisas savęs suvokimas, neleidžia įvertinti visų savo galimybių ir padaryti tinkamiausio profesinio pasirinkimo. Tačiau psichologinis testavimas ir interpretacija padeda pažinti save ir išvengti bereikalingų klystkelių. Profesinio pasirinkimo klaidos žmonėms dažnai kainuoja kelerius metus varginančių studijų, apmąstymų gal net barnių su artimaisiais.


Asmenybės testai - tai testai, kurių dėka galima sužinoti savo asmenines savybes, reagavimo tikimybes tam tikruose situacijose, savo temperamento tipą, komunikabilumą ir t.t. Šie testai ypač svarbūs pažįstant save, renkantis profesiją bei prognozuojant savo elgesį darbo vietoje. Testai atskleidžia kiekvieno kliento unikalumą, leidžia pamatyti potencialą, galimybes ir net grėsmes. Jie pasitarnaus lyderystės įgūdžių ugdymui.

Objektyvus konsultanto žvilgsnis ir rekomendacijos tikrai gelbsti apsisprendimo kelyje. Savo unikalumo žinojimas leidžia teisingai pasirinkti profesiją ir tapti savo srities specialistais bei būti patenkintais savo veiklos rezultatais.